СМАРТ КАСА

POS Термінал - 3 В 1​

  • Універсальний термінал нового покоління із сенсорним дисплеєм на Android. Приймає всі види платежів: NFC, ApplePay, GooglePay, магнітна стрічка, чіп. Працює з платіжними системами Mastercard, Visa, Prostir, American Express. Касове ПЗ, онлайн кабинет та мобільний додаток явяють потужну еко-систему для бізнесу. Кращій офлайн сервіс прийому платежів для малого та середнього бізнесу» по версії PSM AWARDS 2019

Переваги

Смарт каса

Система Android

Забезпечує безмежні можливості розширення функціоналу та оновлення ПЗ

Смарт каса

Сенсорний дисплей

Великий кольоровий дисплей з можливістю відображення рекламного відео

Смарт каса

Програмний РРО

Інноваційний фіскальний апарат, готовий до фіскалізації з моменту вступу в дію Закону №1053-1

Смарт каса

Зв’язок 3G, 4G-LTE, LAN, Wi-Fi

Швидкий зв’язок у будь-якому місці, не потребує спеціального каналу зв’язку

Смарт каса

Автономність 72 години

Літієвий акумулятор 6000 mAh забезпечує автономну роботу терміналу до 72 годин в режимі використання

Смарт каса

Сканер кодів

Відображення і сканування QR та BAR кодів, прискорює роботу касира та автоматизуює процес продажу

Смарт каса

Простий інтерфейс

Інтуітивно зрозумілий інтерфейс позбавить від необхідності навчання персоналу роботі зі Смарт Касою

Смарт каса

Синхронизація через хмару

Під’єднайте Смарт Касу до мережі Інтернет щоб синхронізувати всі данні з онлайн кабінетом

Популярні запитання

Ви можете придбати термінал Смарт Каса на нашому інтернет сайті натиснувши кнопку купити онлайн. Також Ви можете придбати Смарт Касу в будь якого з наших авторизованих дилерів у вашому регіоні, знайдіть найближчього диллера у розділі «Партнери»

Гарантія на Смарт Касу становить 12 місяців з моменту активації пристрою. Умови гарантійних випадків вказані у гарантійному талоні.

Ми завжди працюємо над розширенням нашої авторизованної дилерскої мережі. Ви можете перевірити наявність авторизованого сервісного партнера у вашому регіоні. Вирішення сервісних питань залежить від її складності, але в будь-якому разі це буде зроблено в найкоротші строки через систему online-обробки звернень – усі розпорядження автоматично надсилаються відповідальним спеціалістам.

Ви можете придбати захистний чохол у наших авторизованих партнерів та агентів, знайдіть найближчого до Вас партнера у розділі «Партнери»

Інтеграція з іншими касовими системами здійснюється по API/SDK. Для реалізації технічного підключення заповніть заявку нижче, після чого з Вами зв’яжеться наш спеціаліст.

Після отримання необхідної інформації від банку-еквайєра ми в продовж 24 годин відправляємо Смарт Касу поштою на вказане вами відділеня, як правило доставка по Україні триває до 3 днів.

Термо стрічку можно придбати у наших авторизованих партнерів та агентів або самостійно в магазинах канцтоварів.

Так, у випадку пошкодження дислею Смарт Каси його можна замінити. Залиште заявку через систему online-обробки звернень або зверніться до найближчого партнера, для пошуку скористайтеся сторінкою «Партнери»

Завдяки еквайрингу Ви підвищуєте середній чек та збільшуєте товарообіг приблизно на 21%, а завдяки касовому ПЗ Ви автоматизуєте продаж товарів, контролюєте роботу персоналу та отримуєте звіти та аналітику щодо ефективності ведення Вашого бізнесу.
Програмний РРО збереже від штрафних санкцій зі сторони податкової інспекціЇ з моменту вступу в дію Закону №1053-1

Якщо у Вас вже є рахунок у банку і він вас задовольняє, оберіть банк-еквайер серед наших банків-партнерів, що підтримують збереження рахунку вашого банку, та пройдіть процедуру оформлення еквайрингу згідно умов обранного банку після чого.
Якщо у вас немає рахунку оберіть будь який зручний для вас банк зі списку наших банків-партнерів та пройдіть процедуру оформлення згідно умов обраного банку.